Jerry Goossens & Dr. Frank van Hellemondt
Het grote ouwe lullen boek
Hoe zit het met haaruitval, een beginnend buikje, minder uithoudingsvermogen en impotentie? Moet je echt gezonder gaan eten en meer bewegen als je eenmaal een middelbare leeftijd hebt bereikt? In dit boek vind je wetenschappelijk onderbouwde antwoorden, interviews met deskundigen herkenbare ervaringsverhalen. Alle feiten en fabels over het ouder wordende mannenlichaam en -brein komen aan bod.
Foto: © Marco de Swart


*****
“Sportarts Frank van Hellemondt zorgt voor de wetenschappelijke onderbouwing en Jerry Goossens legt, naast zeer humoristische ervaringsverhalen, leuke lijntjes naar de muziekwereld. Aanrader!”
– Recensie op bruna.nl

Jerry Goossens
Jerry Goossens (Amsterdam, 1965) is columnist bij o.a. AD, Utrechts Nieuwsblad en Grazia. Hij schrijft over muziek in Het Parool. Van zijn hand verschenen eerder de romans De lokroep van de mossel, De Siamese eenling en Vreeland. Verder publiceerde hij diverse columnbundels en was hij co-auteur van Het gejuich was massaal; punk in Nederland 1976-1982.
Deel deze pagina